Praktyczne porady modowe

Praktyczne porady modowe

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, co inni mają na sobie? Oczywiście, że tak. Nie jesteś pierwszą osobą, która patrzy na ubrania innych, i nie jesteś ostatnią. Czy to nie sprawia, że chcesz się lepiej ubrać? Oto kilka wskazówek, które pokażą ci jak.

Wybierając ubrania, zastanów się, jaka jest twoja pora roku. Jeśli dobrze wyglądasz w czerwieni i pomarańczach, jesteś “latem” i prawdopodobnie będziesz wyglądać dobrze w każdym ciepłym kolorze (jak żółty). Jeśli dobrze wyglądasz w niebieskim, prawdopodobnie jesteś “zimową porą roku” i dobrze wyglądasz w białym i szarym kolorze.

Proste sposoby na zmianę wyglądu

Jeśli jesteś przyzwyczajona do jednego stylu, ale chciałabyś uwydatnić swój look, spróbuj kupić kilka błyszczących akcesoriów. Sprawią one, że Twój strój będzie wyglądać jaśniej i nie będziesz musiała zmieniać całego swojego stylu. Możesz dopasować zwykły strój na każdą okazję, zmieniając styl akcesoriów.

Mocny czy delikatny makijaż?

Zbyt mocny makijażu nie są atrakcyjnym wyglądem dla kobiety. W rzeczywistości, ostatnie sondaże przeprowadzone przez mężczyzn pokazują, że im mniej makijażu, tym lepiej. Nie oznacza to jednak, że należy całkowicie unikać makijażu; staraj się używać ciepłych odcieni i nakładać tylko jedną warstwę tuszu do rzęs i eyelinera.

Ponadczasowe ubrania?

Kupuj ubrania, które są klasyczne i wytrzymały próbę czasu. Czarna sukienka, dżinsy, itp. są zawsze w dobrym stylu. Możesz kupić coś modnego do dodania do swojego arsenału, ale pamiętaj, że może minąć 3 lub 4 dekady, zanim coś wróci w stylu, jeśli w ogóle.

Chude dżinsy są tym, co jest teraz w stylu. Te rodzaje dżinsów są dopasowane we wszystkich miejscach Twojego ciała, od talii, aż po kostki. Najlepsze w tych dżinsach jest to, że wyglądają one dobrze z prawie każdą parą butów!

Bądź modna, robiąc się trochę funky. Załóż niezapinaną koszulę lub załóż buty, które nie do końca pasują. Perfekcja jest niemożliwa, ale kontrolowany chaos pomaga wyróżnić się w tłumie.

Ubierz się odpowiednio do swojej sylwetki. Musisz sobie uświadomić, że niektóre ubrania nie są dla Ciebie. Ale z pewnością masz jednak coś, co sprawia, że błyszczysz. Może to twoje nogi? Długie nogi wyglądają fantastycznie w spódnicach. Postaraj się podkreślić cechy, które uważasz za swój atut.

Dodatki dla Ciebie

W dni, kiedy nie czujesz się najlepiej, ładna, duża para stylowych okularów słonecznych może być Twoim najlepszym przyjacielem. Jeśli nie spałaś wystarczająco dużo, poprzedniej nocy lub byłaś chora, okulary słoneczne zakryją Twoje kiepsko wyglądające oczy i dodadzą tajemnicy i stylu.

To ludzka natura, że ludzie zauważają, jak wyglądają inni i co mają na sobie. Jeśli patrzysz, to wiedz, że też jesteś oglądany. A jeśli chcesz, aby opinie były pozytywne, zwróć uwagę na wskazówki zawarte w tym artykule. Możesz wyglądać olśniewająco, jeśli je zastosujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.